Natalia Tymków

Konsultant

Magdalena Lenarczyk

Dyrektor HR / Project Manager

Kamil Marciniak

Kierownik Działu Handlowego IT Excellence

Piotr Fiedor

Programista

Tomasz Borawski

Starszy Programista

Maciej Gajda

Administrator IT

Dariusz Lenarczyk

Prezes Zarządu IT Excellence

Ogromne doświadczenie i wiedza, wzbogacone empatią i osobistym zaangażowaniem… Kierując trzema obszarami kompetencyjnymi, Dariusz doskonale rozumie oczekiwania Klientów, a jednocześnie zna wiele technik wdrożeniowych pozwalających realizować potrzeby Klientów. Cenne cechy managerskie, ogromna wiedza i doświadczenie Dariusza to pewność, że Twój projekt został powierzony w ręce profesjonalistów. W praktyce Dariusz specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP obszary finanse i księgowość, rachunkowość zarządcza, kontroling, Workflow, autorstwa Dariusza, analizy potrzeb Klientów i wymagań oraz wsparciu. Wyjątkowo bogate doświadczenie pozwala dziś Dariuszowi sprawować najbardziej odpowiedzialne funkcje w obszarze obsługi klienta, finansowo-księgowym i kontrolingowym. Praca w charakterze konsultanta i analityka biznesowego wdrażającego systemy umożliwia mu doskonałe zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiadał za tworzenie działów wdrożeń (TETA i Sage), którymi następnie kierował. W Sage opracował metodologię wdrażania systemu ERP.

Phone

605783487

Waldemar Stacharski

Project Manager

Długoletnie doświadczenie w we wdrażaniu i modelowaniu rozwiązań informatycznych pochodzących od różnychdostawców. Dodatkowo zarządzał rozległymi sieciami komputerowymi i oprogramowaniem. Potrafi szybko opracować koncepcję rozwiązań, dobierając do projektów odpowiednie technologie i ludzi. Przewiduje rozwój sytuacji po stronie klientów, co daje mu możliwość projektowania rozwiązań uwzględniających przyszłe uwarunkowania. Spokojny,opanowany, efektywny. Komunikatywność ułatwia Waldkowi nawiązywanie pozytywnych relacji. 15 lat w Sage. Waldek obsługuje systemy z obszaru finansowo -księgowego oraz sprzedaży.

Phone

731 742 820

Renata Szczepkowska

Pracownik Działu Administracji

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej. Cechuje ją komunikatywność, sumienność oraz chęć do ciągłego poszerzania wiedzy. Do powierzonych zadań podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi.

Aleksander Kaźmierczak

Konsultant ds. wdrożeń

Student II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim Wydziału Zarządzania na kierunku Finanse, rachunkowość. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako księgowy, a teraz rozwija się jako konsultant. Alek obsługuje systemy z obszaru Finansowo – Księgowego oraz Handlowe. Cechuje go skrupulatność i wnikliwość. Kompetencje i komunikacja pozwalają mu na rozumienie potrzeb klientów biznesowych i rozwiązywanie problemów natury księgowej oraz informatycznej.

Phone

577 880 407

Wojciech Radzik

Programista

Wojciech posiada wieloletnie doświadczenie w dziale Rozwiązań Indywidualnych Sage Sp z o.o. Jego wiedza i kompetencje pozwalają na tworzenie najbardziej zaawansowanych rozwiązań do systemów Sage jak i innych. W IT Excellence od ponad roku.

Michał Kubera

Prezes Zarządu IT Excellence Łódź

Michał Kubera jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi. Ukończył studia inżynierskie na kierunku Systemy Informatyczne w Zarządzaniu.10 letnie doświadczenie w obszarze systemów ERP i CRM. Specjalizuje się w obszarze Finansów i Księgowości, Gospodarki Magazynowej oraz Produkcji. Brał udział w wielu pomyślnie zakończonych projektach wdrożeniowych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Posiada również doświadczenie w konfiguracji oraz administracji systemami serwerowymi oraz infrastrukturą sieciową.

Phone

536 242 342

Robert Kropiewnicki

Konsultant

Robert w IT Excellence odpowiedzialny jest za obszary Handlowe i Finansowo-Księgowe. Interesuje się również Zarządzaniem Procesami Produkcji. Cechuje go wnikliwość, zrozumienie potrzeb biznesowych klientów i chęć współpracy w celu jak najlepszej optymalizacji wykorzystywanego oprogramowania i usprawnienia procesów firm.

Michał Plesiewicz

Dyrektor Działu Wdrożeń

Magdalena Telega

Project Manager

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie oraz PAM Center mMBA w Łodzi. Swoją pracę zawodową zaczynała pracując przy audytach sprawozdań finansowych na stanowisku Asystenta biegłego rewidenta. Kolejne kroki w karierze zawodowej wiązały się z pracą w zespołach księgowych na samodzielnych stanowiskach księgowych.
Magdalena w dalszym ciągu poszerza i aktualizuje wiedzę z zakresu strategii biznesowych, skutecznego zarządzania finansami oraz planowania działań podnoszących efektywność firmy.

Phone

48 791 832 706

Kamil Krzemiński

Konsultant ds. Wdrożeń

Wieloletnie doświadczenie zawodowe na rynku IT w obszarze systemów ERP oraz CRM. Specjalista z obszaru finansów
i księgowości oraz ekonomii. Udział w wielu pomyślnie zakończonych projektach wdrożeniowych. Charakteryzuje się rzetelnym oraz profesjonalnym przygotowaniem w pracy z klientem. Umiejętności, doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe umożliwiają zarówno realizację zadań technicznych jak i ukierunkowanych w obszarze finansów i księgowości.

Phone

731 832 701

Adam Utko

Dyrektor Działu Programistycznego

Adam jest jednym z najbardziej wszechstronnych informatyków w IT Excellence. Zawsze w kontakcie z Klientami od samego początku wspiera ich profesjonalną radą. 15 lat doświadczenia we wdrożeniach systemów. Adam zajmuje się bieżącą obsługą kluczowych klientów firmy. Ma doświadczenie we wdrożeniach systemów handlowych z rozległą gospodarką magazynową a dzięki dodatkowej wiedzy z zakresu programowania oraz rachunkowości jest w stanie optymalnie zaprojektować system. Dysponuje przy tym rozległą wiedzą praktyczną w obszarze projektowania systemów kontrolingowych.

Phone

695 327 800

Łukasz Dobrowolski

Dyrektor Handlowy IT Excellence Wrocław

Z wykształcenia marketingowiec i ekonomista. Z zamiłowania – pasjonat sportu. Młody, dynamiczny i skuteczny w działaniu. Łatwo dostosowuje się do zmieniających się warunków i sytuacji. Wykazuje dużą odporność na stres – presja czasu działa na niego motywująco. Zdobył wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie promocji i marketingu w jednostkach samorządu terytorialnego. Posiada zdolności interpersonalne, każdego klienta traktuje indywidualnie. Wie jak skutecznie prezentować oferty i dopasować pakiet produktów do potrzeb klienta. Cechuje go pewność siebie i odwaga.

Phone

530 750 523

Daniel Kurek

Konsultant

Wieloletnie doświadczenie zawodowe we współpracy z klientem biznesowym oraz znajomość systemów ERP oraz CRM. Specjalista z obszaru finansów i ekonomii. Charakteryzuje się rzetelnym oraz profesjonalnym przygotowaniem w pracy z klientem. Zdobyte  doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe umożliwiają zarówno realizację zadań technicznych jak i ukierunkowanych w obszarze finansów i księgowości.

Phone

536 241 668

Katarzyna Szajna

Marketing

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej. Cechuje ją komunikatywność, sumienność oraz chęć do ciągłego poszerzania wiedzy. Do powierzonych zadań podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi.

Michał Ciszyński

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Michał posiada wieloletnią praktykę w sprzedaży i obsłudze klienta nabytą podczas pracy w Sage. Obecnie rozbudowuje i wykorzystuje swoje doświadczenie opiekując się naszymi Klientami. Cechuje go ogromna sumienność w wykonywaniu zadań i wytrwałość w osiąganiu ustalonych celów. Otwartość w kontaktach międzyludzkich pozwalają profesjonalnie zajmować się Partnerami Biznesowymi.

Phone

536 001 747

Bartosz Mazur

Dyrektor Działu Wdrożeń IT Excellence Wrocław

Wspólnie z Piotrem Ormanem budował oddział IT Excellence we Wrocławiu, wcześniej konsultant ds. wdrożeń w Sage Sp. z o.o. W branży IT od ponad 10 lat. Bartosz prowadzi wdrożenia systemu ITE WorkFlow oraz oprogramowania Sage w obszarach finansowo-księgowych oraz handlowych. Specjalizuje się również w doborze sprzętu, konfiguracji systemów Windows Server oraz baz danych MsSQL. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu z zakresu Zarządzania Projektami.Prywatnie świeżo upieczony tata oraz miłośnik aktywnego spędzania wolnego czasu, a w szczególności biegania. Ma za sobą pierwsze ukończone maratony. Bartosz to również zapalony kibic sportu żużlowego.

Phone

536 241 664

Anna Stępień

Konsultant

Anna to absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, studiowała na kierunku Finanse i Rachunkowość. W naszej firmie zajmuje się wdrażaniem oraz serwisem modułu Finansowo-Księgowego oraz Handlowego. Zdobyte doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe w obszarze finansów pozwala jej lepiej zrozumieć potrzeby klienta.

Phone

536 241 667

Piotr Orman

Prezes IT Excellence Wrocław

430 zakończonych projektów wdrożeniowych, 320 wdrożeń z udziałem zaawansowanych rozwiązań indywidualnych, 80 projektów integrujących oprogramowanie Sage z zewnętrznymi aplikacjami. Długoletnia kariera zawodowa umożliwiła Piotrowi wdrażanie systemów Sage praktycznie we wszystkich branżach i sektorach gospodarki. Z jednej strony doskonale poznał specyfikę biznesu małych, średnich i dużych organizacji. Z drugiej strony, zdobył wyjątkowo bogate doświadczenie w obszarze praktycznego dostosowania systemów Sage do konkretnych wymagań Klientów i ich uwarunkowań. Odpowiadał dotąd za kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych, włączając w to realizacje na rzecz struktur wielooddziałowych, a także firm posiadających centrale w innych krajach

Marta Jastrzębska

Prezes Zarządu IT Excellence Pomorze

Od 14 lat uczciwie opiekuje się Klientami pracującymi na oprogramowaniu Sage i nie tylko. Nastawiona na słuchanie i pełne zrozumienie potrzeb Klienta tak, by przełożyć je na optymalnie zaprojektowane modele współpracy.  Martę cechuje dążenie do budowania trwałych i pozytywnych relacji opartych na wzajemnym szacunku, a także umiejętność szybkiej reakcji na sukcesy i zmiany zachodzące u Klientów oraz Partnerów. Zawsze zadaje sobie pytanie: jaki jest kierunek rozwoju Firmy Klienta i jak można Go wesprzeć w osiągnięciu zamierzonego celu.

Phone

577 880 437

Emilia Jabłońska

Specjalista ds. Sprzedaży

Jest osobą komunikatywną, sumiennie wykonującą powierzone jej zadania. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów Sage, które umożliwia jej szybszą identyfikację potrzeb klienta. Lubi wyzwania i szybko się uczy.

Łukasz Goławski

Programista

Łukasz zajmuję się projektowaniem i implementacją oprogramowania, doskonale porusza się w najnowszych technologiach. Jako Full-Stack Developer posiada doświadczenie w budowaniu rozwiązań webowych oraz desktopowych dla branż m.in. e-commerce, finansowych i handlowych. Cechuje się wysokim zrozumieniem potrzeb klienta i dostarczaniu rozwiązań jakich oczekuje klient, na jak najwyższym poziomie.

Natalia Tymków

Konsultant

Magdalena Lenarczyk

Dyrektor HR / Project Manager

Magdalena rozpoczęła swoją karierę zawodową od wdrożeń dużych systemów informatycznych TETA S.A. Następnie doświadczenie zdobywała w Sage jako Lider Działu Wsparcia Produktu Kadry i Płace a następnie Lider Działu Wsparcia Produktu Handel. Połączenie wiedzy merytorycznej i bardzo dobra znajomość systemów ERP oraz zdolności interpersonalne pozwalają Magdalenie na łączenie pasji z pracą wdrożeniowca. Magdalena zajmuje się obszarem kadrowo – płacowym.

Phone

536 241 559

Kamil Marciniak

Kierownik Działu Handlowego IT Excellence

Wiedza i praktyka zdobywana przez ponad 10 lat na rynku SMB pozwala Kamilowi na bardzo dobre wyczucie i zrozumienie potrzeb Klienta. Wyróżnia go przede wszystkim umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi, budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz rzetelność w realizacji złożonych Klientowi obietnic.Kamil jest osobą profesjonalnie podchodzącą do swoich zadań. Posiada duże zdolności analityczne i zarządcze, które przekładają się na skuteczne zarządzanie sprzedażą oraz organizacją pracy.

Phone

536 241 661

Piotr Fiedor

Programista

Absolwent Wydziału Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.
W 2015 ukończył studia podyplomowe “Zarządzanie projektami” na Akademii Leona Koźmińskiego.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako specjalista ds. projektów w Instytucie Fizjologii i Żywienia Zwierząt PAN w Jabłonnie oraz asesor w Yandex, jednej z czołowych wyszukiwarek internetowych na świecie. Zainteresowania związane z zarządzaniem projektami w branży IT zaowocowały odkryciem jego pasji do programowania. W 2015 roku otrzymał szansę na rozwijanie swoich umiejętności jako programista – analityk w IT Excellence. Mimo krótkiego stażu zrealizował z powodzeniem kilkadziesiąt projektów w zakresie tworzenia własnych aplikacji oraz modyfikacji już istniejących rozwiązań. Zrozumienie potrzeb Klienta oraz przygotowywanie aplikacji spełniających Jego oczekiwania, to dla niego nieustanne źródło nauki, satysfakcji i wyzwań, które pozwalają krok po kroku odkrywać fascynujący i bezkresny świat branży IT.

Phone

536 250 131

Tomasz Borawski

Starszy Programista

Tomasz Borawski, jest długoletnim programistą, który przez wiele lat był wykładowcą na uczelniach wyższych oraz uczył oprogramowania min. w European University in Warsaw oraz firmie Altkom Akademia.

 

Skontaktuj się z naszym zespołem, chętnie odpowiemy na Twoje pytania