kariera

IT Excellence Wrocław to zespół osób, które wierzą w doskonałość. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób, którym zależy na sukcesie i chęci wdrożenia dyscypliny wymaganej do odniesienia sukcesu. Skupiamy się na dbaniu o nasz zespół i zapewnianiu zespołowi środowiska, które sprzyja kreatywnym myślom. Skupiamy się na eliminowaniu stresu i presji, aby nasz zespół mógł myśleć jasno i kreatywnie.

Pracując w IT Excellence Wrocław, stajesz się częścią zespołu znanego ze swojej wydajności. Jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na efektywność, którzy koncentrują się na efekcie końcowym.

Osobisty wpływ, mentoring i praca zespołowa to tylko niektóre z korzyści wynikających z budowania kariery w IT Excellence.

Nasz dział HR prowadzi rekrutacje w trybie ciągłym. Jeżeli w naszej zakładce nie ma aktualnie ofert pracy, wyślij swoją aplikacje na adres wroclaw@itexcellence.pl

korzyści i nagrody

Dbamy o biznes naszych klientów jak o swój własny. Myślimy i działamy jak partnerzy biznesowi, a nie doradcy akademiccy. Dzielimy się aspiracjami naszych klientów, staramy się zrozumieć ich rzeczywistość i dostosowujemy nasze zachęty do ich celów – tak, aby wiedzieli, że jesteśmy w tym razem.

aktualne oferty pracy

Nazwa stanowiska Miejsce Dział Data
Konsultant ds. wdrożeń Warszawa, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz Dział wdrożeń 5 sierpnia 2020
Programista Warszawa, Wrocław Dział Programistyczny 25 lipca 2020
Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP Warszawa, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz Dział handlowy 20 maja 2020
jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur osobiście lub prześlij swoje zapytanie online.

Nasi pracownicy działają według sprawdzonych metod wdrożeniowych w oparciu o najlepsze metodyki wdrażania oprogramowania takie jak: PCM (IPMA), PMI, Agile, Scrum.

Sage Symfonia
Dariusz Lenarczyk
Prezes, IT Excellence SP. Z O.O.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV