o firmie IT Excellence

0

oddziały
w Polsce

0

doświadczonych
pracowników

0

obsługiwanych
firm

0

zakończonych
wdrożeń

0

lat
na rynku

O firmie słów kilka

 IT Excellence to dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla Biznesu. Jako firma nie skupiamy się jednak na systemach informatycznych i oprogramowaniu, które są tylko narzędziami wspierającymi ludzi w rozwiązywaniu problemów.

IT Excellence to przede wszystkim zrozumienie potrzeb Klienta i wspólne poszukiwanie rozwiązań niezbędnych dla wsparcia Biznesu Klienta. Organizujemy proces analizy potrzeb biznesowych, pomagamy w opisie i optymalizacji procesów biznesowych oraz wyborze narzędzi, które są niezbędne do ich wsparcia. Nasz zespół specjalistów zwykle z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów informatycznych przeprowadzi Państwa bezpiecznie przez projekt wdrożenia systemu ERP oraz wesprze w ich dalszej eksploatacji. Jako firma bardzo często oprócz wdrożenia takich systemów jak ITE Workflow, Symfonia ERP, X3 czy Dynamics Nav projektujemy i budujemy narzędzia informatyczne zbudowane na indywidualne zamówienie Klienta. Bardzo często wykonujemy rozbudowy istniejących systemów informatycznych o dodatkowe okna, raporty lub całe moduły. Pozwala to nam na lepsze dopasowanie systemów do potrzeb biznesowych Klientów oraz uzyskanie mniejszej pracochłonności obsługi procesów biznesowych Klienta.

Nasze wartości

Partnerstwo

55 profesjonalistów firmy pomaga klientom w optymalizacji ich działalności, poprawie ich działalności i profilu ryzyka.

Bezpieczeństwo

Nasze możliwości i kapitał intelektualny są wzmocnione przez naszą głęboką wiedzę branżową i praktyczne podejście oparte na współpracy.

Widzimy dalej

Dostarczamy najwyższej jakości usługi wspierające rozwój biznesu naszych Klientów na wszystkich etapach.

Profesjonalna Obsługa

Otwartość i elastyczność przy przygotowywaniu proponowanych rozwiązań, zaowocowały zaufaniem, którym obdarzyło nas wiele firm.

Doświadczony zespół

Nasi pracownicy działają według sprawdzonych metod wdrożeniowych w oparciu o najlepsze metodyki.

Innowacyjne rozwiązania

We work side by side with senior executives to accelerate execution through a blend of analytical and management approaches.

Nasi klienci

Jesteśmy zmotywowani, aby wykonać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Szczycimy się kultywowaniem trwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Naszymi klientami są między innymi firmy z branży medycznej, transportowej, spożywczej, farmaceutycznej, deweloperskiej, motoryzacyjnej. Obsługujemy też instytucje publiczne i samorządowe. Dużą część naszych klientów stanowią biura rachunkowe.

50%

Usługi

25%

Handel

25%

produkcja